Retap sklenená fľaša 800ml - rôzne farby

Skutočne zdravá fľaša s čistým dizajnom. Vrchnák v rôznych farebných prevedeniach - stačí si len vybrať.
Kód: 324403
: Retap
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
13,60€

Retap fľaša je ideálna, ak pijete alebo chcete začať piť čistú vodu z vodovodu. Najväčšou fľašou v ponuke je Retap fľaša s objemom 800 ml.

Plastové fľaše neohrozujú iba životné prostredie ale i naše zdravie. Ideálna fľaša na pitnú vodu je zo skla. Fľaše Retap sú odolné, nemajú hrany a rohy, preto sa ľahko čistia, neuvoľňujú do vody farbivá a škodlivé prímesi. Sú vyrobené z vysoko odolného borosilikátového skla s dlhou životnosťou. Sú ľahšie ako fľaše z klasického skla.

Retap fľaša je vysokej kvality, s nádherným čistým dizajnom a vďaka opakovateľnému použitiu je priateľská k životnému prostrediu. Pre lepšiu ochranu pred náhodným poškodením používajte ochranný úpletový obal na fľašu – môžete si vybrať z našej ponuky. Z našej širokej ponuky si tiež môžete vybrať ľubovoľnú farbu vrchnáka (tmavozelená, babymodrá, červená, čierna, lesná zelená, oranžová, ružová, sivá, tmavomodrá,  žltá, biela, citrónovo žltá, tyrkysová, fialová, malinovo červená, mint, marhuľová, petrolejová), ktorú stačí vpísať do poznámky objednávky.

Vojde sa do akejkoľvek tašky, je ideálna na vodu potrebnú cestou do práce, do mesta, na výlet. Jednoducho povedané, fľašu s čistou vodou by ste mali mať pri sebe v každej situácii. Ak máte chuť na chladnejšiu čerstvú vodu, jednoducho fľašu opäť naplníte vodou z vodovodu.  Pre deti do školy však fľašu neodporúčame - fľaša je zo skla, a preto je rozbitná. Ak sa fľaša v škole rozbije, učitelia nedovolia črepiny fotiť (snažia sa rýchlo upratať)  a fľašu bez fotky nevieme vymeniť. Preto, ak uvažujete o kúpe fľaše pre deti do školy, odporúčame niektorú z nerezových termosiek.

Retap fľaša je vyrobená z extra silného borosilikátového skla (20% obsah recyklovaného skla) a je vhodná do umývačky riadu.

Tipy na čistenie fľaše a udržanie lesku:

Nenechávajte vo fľaši vodu, ak ju nepoužívate. Predídete tým usadzovaniu minerálov prirodzene sa vyskytujúcich vo vode na stenách fľaše. Pred použitím fľašu i viečko dobre umyte a pred opätovným naplnením vypláchnite čistou vodou.

Na fľaše Retap poskytuje ich výrobca doživotnú záruku. Ak sa Vám fľaša rozbije pri páde, odfoťte ju a postupujte podľa stránky http://www.prijemneveci.sk/t/retap-dozivotna-zaruka. Dostanete novú Retap fľašu bez vrchnáka.  

Vznik fľaše Retap je spojený so Svetovou konferenciou OSN o klíme v Kodani z roku 2009. Skupina ľudí si uvedomila, že je potrebné urobiť čosi pre životné prostredie. Negatívny vplyv množstva plastových fliaš z nápojov, ktoré tvoria obrovské plastové ostrovy v oceáne dal impulz myšlienke o vytvorení ekologickej fľaše s pekným dizajnom na pitnú vodu z vodovodu - Retap.

Vyrobená v Českej republike.

Vlastnosti
materiál borosilikátové sklo
hmotnosť 200g
výška 230mm
priemer 90mm
objem 800 ml
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Retap sklenená fľaša 500ml - rôzne farby

Skutočne zdravá fľaša s čistým dizajnom. Vrchnák v rôznych farebných prevedeniach - stačí si len vybrať.
10,70€

Vatové tyčinky - kompostovateľné

Vatové tyčinky z biobavlny s papierovou paličkou - 160ks v balení.
1,30€ 1,00€

Sklenená slamka

Originálna, viackrát použiteľná, zdravotne nezávadná.
1,50€

Retap sklenená fľaša 300ml - rôzne farby

Skutočne zdravá fľaša s čistým dizajnom. Vrchnák v rôznych farebných prevedeniach - stačí si len vybrať.
9,80€