ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Feel eco tekuté mydlo s pantenolom - 300ml

Ekologické tekuté mydlo s pantenolom od značky Feel Eco ruky účinne vyčistí a príjemne vonia. Vhodné aj pre alergikov. Mydlo pokožku hydratuje a premasťuje. Spotreba: 24.9.2021
Kód: 162102
Dostupnosť: Kontaktujte nás
3,50€
2,90€

Tekuté mydlo s pantenolom od Feel Eco je vhodné na časté umývanie rúk.

Jemný účinok ekologického mydla bol dosiahnutý vďaka kombinácii ľahko biologicky odbúrateľných zložiek s priaznivým dermatologickým účinkom.

Hlavná zložka je cukrového pôvodu, obsahuje glycerín, panthenol a rad zjemňujúcich látok - mydlo pokožku hydratuje, zamedzuje jej vysúšaniu a regeneruje ju.

PH neutrálne, dermatologicky testované, držiteľ EÚ Ecolabel. Vhodné aj pre alergikov.

Vhodné do domácich ČOV.

 

Vyrobené v ČR.

Vlastnosti
zloženie glycerín, pantenol, Glycereth-2 Cocoate
objem 500ml
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Feel eco tekuté mydlo s arnikou - 300ml

Ekologické mydlo od českého výrobcu Feel Eco. Účinne vyčistí a príjemne vonia po arnike. Mydlo je vhodné na ruky aj telo. Pokožka je po ňom príjemne hydratovaná. Ľahko biologicky odbúrateľné.
3,50€

Sieťové vrecká na ovocie a zeleninu MS - 2ks

Sieťové vrecká sú vyrobené z biobavlny. Slúžia hlavne pri nákupe ovocia a zeleniny, no môžete ich využiť aj napríklad na zber byliniek.
5,50€ 4,90€

Sklenená fľaša na mlieko - číra 1l

Klasická sklenená fľaša na mlieko s objemom 1 liter. So závitom - na opakované použitie. Vrchnák na fľašu je súčasťou balenia.
1,00€

Zavárací pohár Weck kužeľ - 580ml

Sklenené poháre na domáce zaváranie sladkých kompótov, ale aj sladkokyslých pochúťok ako sú uhorky, čalamáda, hríby. Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
2,00€