NAMY

Zoradiť

Čistiaci gél na tvár NAMY - 150ml

Prírodný, ručne vyrobený, čistiaci gél na tvár DETOX na problematickú a mastnú pokožku a pleť s akné. S vôňou tea-tree.
10,90€

Mydlo NAMY - čajovník a aktívne uhlie

Prírodné, ručne vyrobené mydlo s vysokým obsahom čajovníkovej silice a aktívneho uhlia. Vysoký obsah za studena lisovaného olivového oleja, kokosového oleja a bambuckého masla v kombinácii s esenciálnym olejom z čajovníku a aktívnym uhlím sú základom pre ošetrenie problematickej/ mastnej pokožky a pleti s akné.
5,30€

Mydlo NAMY - detské - s harmančekom

Prírodné, ručne vyrobené mydlo bez obsahu silíc a farbív. Bentonitový íl a ovsené vločky obsiahnuté v mydle poskytujú jemnej detskej pokožke regeneráciu a upokojenie aj na veľmi namáhaných miestach.
5,30€

Mydlo NAMY - mäta a levanduľa

Prírodné, ručne vyrobené mydlo s výraznou vôňou mäty v kombinácii s levanduľou. Mydlo je vhodné pre všetky typy pleti.
6,30€

Mydlo NAMY - soľné s rozmarínom

Prírodné, ručne vyrobené mydlo s jemnou vôňou rozmarínu. Je určené pre všetky typy pleti.
5,30€

Peeling proti celulitíde NAMY - himalájska soľ a kofeín

Prírodný, ručne vyrobený peeling s himalájskou soľou, jahodovými semiačkami, grepovou silicou, kofeínom a jemným tenzidom z kokosového oleja. Svojím zložením je peeling predurčený na boj proti celulitíde.
12,00€ 7,50€

Pleťová voda NAMY - medovka - 100ml

Pleťová kvetová voda (hydrolát) od slovenskej značky NAMY s výťažkom z medovky lekárskej. Používa sa na na pokožku tváre aj hlavy - reguluje tvorbu kožného mazu, zmierňuje podráždenie. Upokojí aj pokožku po holení. Na všetky typy pleti - čistí a osviežuje.
5,90€

Pleťová voda NAMY - šalvia - 100ml

Pleťová kvetová voda (hydrolát) od slovenskej značky NAMY s výťažkom zo šalvie lekárskej. Používa sa na ošetrenie vrások, na stiahnutie pórov, redukuje kožný maz. Na pokožku pôsobí priaznivo aj po bodnutí hmyzom alebo pri akné na pleti.
5,90€

Soľ do kúpeľa NAMY "Dokonalé uvoľnenie" - ruža, levanduľa, harmanček

Prírodný, relaxačný, bylinkovo – soľný kúpeľ s kakaovým maslom. Vhodný na všetky typy pokožky. Vôňa je prírodná – harmanček, levanduľa a ruža.
7,50€

Soľ do kúpeľa NAMY "Unavené svaly" - eukalyptus a rozmarín

Prírodný, relaxačný, bylinkovo – soľný kúpeľ s kakaovým maslom, rozmarínovou a eukalyptovou silicou. Vhodný na všetky typy pokožky. Vôňa je korenistá, mentolová – rozmarín a eukalyptus.
7,70€

Tuhý šampón NAMY - kajeput a pačuli 40g

Prírodný, ručne vyrobený, tuhý šampón s kondicionérom vhodný na normálny typ vlasov, s vôňou esenciálnych olejov - kajeput a pačuli.
5,50€

Tuhý šampón NAMY - kajeput a pačuli 80g

Prírodný, ručne vyrobený, tuhý šampón s kondicionérom od slovenského výrobcu NAMY. Vhodný na normálny typ vlasov, s vôňou esenciálnych olejov -kajeput a pačuli. Šampón je zložený z jemných tenzidov SCI a SCS, ktoré sa získavajú z kokosového oleja, esenciálnych olejov, vitamínov a prírodného kondicionéru. 100% prírodný a vegánsky produkt.
9,00€

Tuhý šampón NAMY - pomaranč 40g

Prírodný, ručne vyrobený, tuhý šampón s kondicionérom od slovenského výrobcu vhodný na normálne vlasy, s vôňou esenciálneho oleja pomaranča.
5,50€

Tuhý šampón NAMY s moringou 40g - na rast vlasov

Prírodný, ručne vyrobený, tuhý šampón s kondicionérom s moringou – pre podporu rastu vlasov a s vôňou esenciálnych olejov - šalvia a bergamot.
5,50€

Tuhý šampón NAMY s tea tree 40g - proti lupinám

Prírodný, ručne vyrobený, tuhý šampón s kondicionérom vhodný na mastné vlasy a proti lupinám, s vôňou esenciálneho oleja tea-tree.
4,70€

Tuhý šampón NAMY s tea tree 80g - proti lupinám

Prírodný, ručne vyrobený, tuhý šampón s kondicionérom od slovenského výrobcu NAMY. Vhodný na mastné vlasy a proti lupinám, s vôňou esenciálneho oleja tea-tree. Šampón je zložený z jemných tenzidov SCI a SCS, ktoré sa získavajú z kokosového oleja, esenciálnych olejov, vitamínov a prírodného kondicionéru. 100% prírodný a vegánsky produkt.
8,70€

Zimný krém na suchú pokožku NAMY - pomaranč

100% prírodný, ručne vyrobený hydratačný zimný krém na ruky s jemnou vôňou pomaranču. Zabudnite na popraskané a suché ruky v zime a tiež suchú pokožku nôh a tela.
10,90€