Saponát na riad Biophura - 500ml

Prostriedok na riad od značky Biophura má jemnú citrusovú vôňu, dobre pení a silne odmasťuje. Saponát je vyrobený z rastlinných zložiek. Vhodný aj na citlivú pokožku, bez alergénov. Certifikovaná ekodrogéria.
Kód: 778119
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
2,80€

Certifikovaný saponát na riad od značky BIOPHURA má veľmi príjemnú citrusovú vôňu, výbornú penivosť a silný odmasťovací účinok.

Je vyrobený z prírodných materiálov pochádzajúcich z rastlín, ktoré majú vysokú odmasťovaciu schopnosť bez toho, aby pôsobili agresívne na pokožku.

Vhodný pre ľudí s citlivou pokožkou, bez alergénov, s prírodnou kyselinou citrónovou.

Receptúra je založená na prírodnej kyseline citrónovej a má pH podobné ako pokožka.

Prostriedok na riad veľmi účinný aj proti tvrdosti vody, čím sa zlepšuje odstraňovanie nečistôt a mastnoty a zachováva sa výborná schopnosť penenia súčasne.

Ekodrogéria Biophura nie je testovaná na zvieratách, s certifikátom "bio C.E.Q".

 

Vyrobené v Taliansku.

 

Vlastnosti
zloženie Aqua, laurylsulfát sodný kokamidopropylbetain, chlorid sodný, 2-fenoxyetanol, sorbát draselný, diacetát glutamátu sodného, ​​parfum, kyselina citrónová; 15% - 30% Aniónové povrchovo aktívne látky <5% fenoxyetanol, parfum, Amfoterné povrchovo aktívne látky
objem 500ml
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Dentálna niť biela - vegan

Vegánska kompostovateľná dentálna niť vyrobená z čisto rastlinných zdrojov - materiál pochádza z kukurice, čo je plne obnoviteľný zdroj. V balení je 50 metrov nite.
3,50€

Prírodná zubná pasta BEN&ANNA v skle 100ml - biela

Prírodná pasta, ktorá je tiež mocná v boji proti zažltnutiu zubov. Šalvia navyše pridáva ďalšiu časť vitamínu A a antioxidantov, ktoré zabezpečujú spoľahlivý ochranný štít proti zubnému kazu a voľným radikálom. Vonia vďaka prírodnému mätovému oleju. 100% vegánsky produkt, netestovaný na zvieratách. Bez parabénov, ftalátov, mikroplastov a triclosánov. V sklenenom obale.
6,50€

Lufová špongia tvrdá

Lufa zošitá do špongie - má kompaktnejší tvar ako iba odstrihnutá lufa. Môžete využiť na čistenie riadu alebo rôznych povrchov v domácnosti. Špongia je stlačená, no po namočení zhrubne a zväčší svoj objem.
2,20€

Kastílske mydlo Dr. Bronner´s - čerešňový kvet

Tuhé čerešňové kastílske univerzálne mydlo Dr. Bronner´s - na umývanie tela, tváre i vlasov. Je úplne biologicky odbúrateľné. Vôňa je jemná a sladká.
6,00€