Jak na domácnost bez chemie a jedů - kniha

V knihe Jak na domácnost bez chemie a jedů nájdete napríklad recept na výrobu mydla na ruky, prášku na pranie, vlhčených obrúskov, dezinfekcie na ruky... Všetko, čo potrebujeme k čistej a voňavej domácnosti je pár základných prírodných surovín, ktoré bežne využívame v kuchyni.
Kód: 14380
Dostupnosť: Kontaktujte nás
13,50€

V knižke Jak na domácnost bez chemie a jedů nájdete 150 jednoduchých a overených receptov na čistiace prostriedky, ktoré naozaj fungujú a vyčistíte s nimi celý svoj dom alebo byt. Dozviete sa ako ich vyrobiť a uchovávať a zároveň si upratovanie uľahčiť a lepšie zorganizovať.

Vnesiete si do domova kúsok prírody, vône a čistoty - a to bez veľkej námahy a za málo peňazí

Počet strán: 224

Rok vydania: 2019

V českom jazyku.

Autor: Becky Rapinchuk

 

 

Vlastnosti
rozmery 144×207 mm
materiál brožovaná väzba
hmotnosť 322g
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Pracovné rukavice pre deti

Pracovné rukavice sú určené pre deti vo veku 4-8 rokov. Kvalitné, hrubé rukavice vyrobené z kože a bavlny. Do záhrady, do sadu a na všetky "špinavé" roboty.
4,40€

Bambusová zubná kefka - Carbon

Zubná kefka s mäkkými karbonizovanými bambusovými štetinkami a s rúčkou z bambusového dreva.
3,10€

Plátená utierka

Plátená utierka s vynikajúcou savosťou vyrobená z certifikovanej nebielenej biobavlny bude Vašim verným pomocníkom v kuchyni.
3,20€

Obal na zošit A5 - z recyklovaného papiera

Hnedý obal z pevného, odolného papiera na zošit, brožúru alebo útlejšiu knižku. Papier je recyklovaný a znovupoužitý - preto sa edícia volá Born Again. Aj keď nie je esteticky dokonalý, poslúži namiesto plastového obalu na zošity.
0,90€