Masážna kefa s rúčkou - termodrevo a prírodné štetiny

Masážna kefa do kúpeľa i do sauny z odolného termodreva a s prasacími štetinami. S dlhou rúčkou, ktorá je odnímateľná. Prírodné štetiny sú stredne tvrdé/pevné, podobne ako na hruškových masážnych kefách.
Kód: 1231127
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
20,00€

So zahnutou odnímateľnou rúčkou dosiahnete až na chrbát. Ak rúčku odopnete, kefku si môžete na ruku prichytiť bavlneným popruhom.

Prasacie štetiny pôsobia stabilizačne na cirkuláciu v pokožke, napínajú ju, posilňujú nervový systém a stimulujú metabolizmus prirodzeným spôsobom.

Na suchú aj mokrú masáž - do kúpeľa i do sauny.

Aby Vám masážna kefa vydržala čo najdlhšie, raz za čas pretrite drevenú časť voskom na drevo, včelím voskom alebo trochu napustite stolovým olejom.

Termodrevo dobre znáša vlhkosť, avšak nenechávajte kefku dlhý čas ponorenú vo vode - drevo by mohlo prasknúť. Kefu vždy sušte štetinami odočenými nadol - aby ste predišli prípadnému plesniveniu dreva a štetín.

 

Vyrobená v Nemecku.

 

Vlastnosti
materiál termodrevo, prasacie štetiny, bavlna
dĺžka 42cm
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Nerezový pohár - 260ml

Nerezový pohár na detskú párty, do záhrady, na festival, do škôlky aj na doma. So zaoblenými okrajmi pre pohodlné pitie. Menší objem - 260ml. Nerozbitný, dvojstenný a jednoduchý na údržbu. Antikórový pohárik je vhodný napríklad aj ako náhrada plastových kelímkov v zubnej ambulancii.
4,30€

Masážna rukavica - sisal a bavlna

Masážna rukavica na suchú aj mokrú masáž. Na vydrhnutie pokožky, intenzívnu masáž aj na bežné umývanie do sprchy. Vďaka širšiemu otvoru je vhodná aj na väčšiu ruku. Vyrobená z prírodných materiálov - vlákno sisal a bavlna.
6,00€

Masážna kefa rovná - s vláknami tampico

Masážna drevená kefa do sauny s rastlinnými vláknami tampico. Vhodná na suchú aj mokrú masáž - do sauny aj do sprchy. Tvrdé a pevné vlákna pri masáži poriadne prekrvia pokožku. Kefka je má rovnú rúčku.
8,00€

Drevená kefka na tvár - konský vlas

Originálna drevená masážna kefka na tvár - na čistenie aj masírovanie. Vyrobená z prírodných materiálov - bukové drevo a mäkký konský vlas.
5,50€