Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii - kniha

Väčšina z nás má doma 40-60 rôznych drogistických výrobkov - čistiacich prostriedkov, krémov, deodorantov - ktoré môžu byť neekologické, obsahovať škodlivé látky, no pritom ich môžeme nahradiť prijatelnejšími výrobkami. V knihe Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii sa dočítame, ako na to.
Kód: 14382
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
14,00€

V knihe Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii autori ukazujú, ako si vystačíte s piatimi ekologickými a lacnými domácimi prostriedkami.

Ingredienciami sú jedlá sóda, ocot, kyselina citrónová, pracia sóda a jadrové mydlo. Nimi je možné nahradiť takmer všetky výrobky z drogérie.

Viac ako 300 tipov a 33 receptov Vám ukáže, aké to je jednoduché.

Vy sami rozhodujete o tom, čo budú produkty obsahovať a môžete si ich prispôsobiť na mieru bez použitia alergénov a hormonálne aktívnych látok. Prostriedky sú buď prírodného pôvodu alebo sa ľahko biologicky rozložia.

Pridaná hodnota je, že sa zaobídete bez zbytočných obalov, ktoré by inak skončili v odpade.  

Nechajte sa inšpirovať a urobte vo svojej domácnosti niečo pre prírodu. 

Počet strán: 192

Rok vydania: 2018

Jazyk: český

Autor: kolektív

 

 

 

Vlastnosti
materiál brožovaná
rozmery 148×210 mm
hmotnosť 338g
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Zavárací pohár Weck valec - 1590ml

Sklenený pohár na zaváranie čalamády, cvikle. Pohár využijete aj na nakladané kvašáky, utopencov alebo na uskladnenie kvasenej kapusty. Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
3,00€

Weck - viečko do mrazničky - 100mm

Plastové viečko na uchovávanie otvorených sklenených zaváracích pohárov. Vrchnák je vhodný ako do chladničky, tak aj do mrazničky.
0,60€

Zavárací pohár Weck kužeľ - 290ml

Sklenený pohár na zaváranie džemov, detských výživ a mnohých ďalších domácich produktov. Ideálny na malú zeleninu v sladkokyslom náleve - mini uhorky, kukuričné klásky, fazuľky, hrášok ale aj na huby. Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
1,80€

Zavárací pohár Weck kužeľ - 370ml

Sklenený pohár na zaváranie džemov, detských výživ a mnohých ďalších domácich produktov. Ideálny na malú zeleninu v sladkokyslom náleve - mini uhorky, kukuričné klásky, fazuľky, guľatú papriku, kápiu ale aj na huby. Jedna tesniaca gumička a 2 klipy sú ku každému poháru v cene.
1,80€