Silikónové slamky s kefkou - 6ks

Balenie obsahuje 6 farebných silikónových slamiek a jednu kefku na čistenie so štetinkami z rastlinných vlákien - všetko sa Vám zmestí do pribaleného látkového vrecka. Slamky sú dosť široké, vhodné aj na smoothie.
Kód: 78392
Dostupnosť: Na sklade - posielame ihneď
13,50€

Vhodné pre deti, ak radi pijú cez slamku, ale kovová ani sklenená im nevyhovuje. Trvácne, s dlhou životnosťou. Nedovoľte im však silno hrýzť a žuť slamky.

Slamky sú testované pre styk s potravinami a neobsahujú žiadne plastifikátory (overíte tým, že slamka sa dá ľubovoľne zohnúť/stlačiť a nezostane na nej žiadne poškodenie ani farebný rozdiel).

Jednoduché čistenie, môžu sa umývať aj v umývačke.
 
Bez rizika vypúšťania mikroplastov do prostredia.
 
Pred prvým použitím opláchnite. 
 
Vrecko perte maximálne na 30 stupňoch.
 
Vegánsky výrobok.
 

Navrhnuté vo Veľkej Británii.

Vyrobené v Číne.

 

 

 

 

Vlastnosti
materiál silikón
dĺžka 25cm
priemer 8mm
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Kefka na čistenie slamky

Kefka môže slúžiť na čistenie nápojovej slamky (kovová, sklenená, bambusová), ale je viacúčelová. Vďaka tvdrším štetinkám a bavlnenej špičke sa s ňou dajú ľahko vyčistiť rôzne úzke priestory - vrchnáky na fľaše či dierkovaný odtok v umývadle. Vyrobená z prírodných materiálov - drôt, bavlna a prírodné štetiny.
1,10€

Lufa - prírodná špongia - min. 50cm

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali :-) Prírodná lufa - špongia sa využíva ako ekologická hubka na riad. Dlhá lufa sa nastrihá na kúsky aké potrebujete. Z jednej lufy vyjde cca 10 hubiek. 1 hubka vydrží cca 2 mesiace. Lufa sa tiež využíva na masáž tela pri sprchovaní. 100% kompostovateľná. Dodávame stlačenú/zlisovanú, aby zaberala čo najmenej miesta pri preprave.
5,80€

Bezodpadová hubka zelená

Prateľná hubka na riad z prírodného materiálu v originálnom dizajne. Kompostovateľná.
1,60€

Feel Eco dezinfekcia/čistič rôznych povrchov 450ml

Jemne parfumovaný komplexný čistič Feel Eco je vhodný na rýchle bezoplachové čistenie všetkých druhov povrchov. Dezinfekcia na celú domácnosť - sklo, sklokeramickú dosku, nerez, drevo, plast a ďalšie povrchy. Účinný a zároveň ekologický - všetky zložky sú ľahko biologicky odbúrateľné.
4,00€