ospravedlňujeme sa, tovar je momentálne nedostupný

Zkuste to doma sami - kuchyně - kniha

Namiesto nezdravých či drahých výrobkov a polotovarov zo supermarketu si môžete lepšiu alternatívu ľahko pripraviť aj doma. V knihe Zkuste to doma sami nájdete 137 receptov a nápadov do kuchyne, ktoré Vám ukážu, ako na to.
Kód: 143104
Dostupnosť: Kontaktujte nás
13,00€

Bežné výrobky z obchodov obsahujú veľa cukru, solí, tukov a syntetických prísad. Doma si ľahko pripravíte potraviny z prírodných surovín - čokoládová pomazánka, zeleninovo-koreninová pasta, sirup na kašel, rastlinné nápoje...

Nechajte sa inšpirovať receptami v knihe Zkuste to doma sami a urobte Vašu domácnosť o niečo zelenšou. :) 

Výhody domácej prípravy?

Namiesto umelých prísad obsahujú domáce výrobky prírodné suroviny. Niektoré dokonca rastú priamo "pred vašimi dverami a sú plné vitálnych látok pre vyváženú a zdravú stravu.

S domácimi produktami ušetríte velké množstvo obalového materiálu a plastov. Môžete dať prednosť regionálnym, sezónnym surovinám, predísť dlhým transportom a šetriť zdroje.

Domáce výrobky sú takmer vždy výrazne lacnejšie než kupované potraviny, predovšetkým vtedy, keď použijete iba čisto prírodné suroviny.

Príprava domácich výrobkov prináša radosť, stimuluje kreativitu, posiluje sebadôveru a budete vďaka nej o niečo nezávislejší.

Autor: tím autorov zo smarticular.net

Jazyk: český

Rok vydania: 2019

Počet strán: 192

 

 

 

Vlastnosti
materiál papier, brožovaná väzba
rozmery 147×210 mm
hmotnosť 200g
Tagy produktu
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Bambusová slamka

Každá bambusová slamka je originál - z bambusového kmeňa bez lepidiel a bez povrchovej úpravy.
0,90€

Vatové tyčinky - kompostovateľné (300ks)

Kompostovateľné vatové tyčinky do uší. Vyrobené z biobavlny s papierovou paličkou - 300ks v balení. Balené v krabičke z recyklovaného papiera. 100% rozložiteľné. Paličky do uší ideálne vyhadzujte do kompostu/bioodpadu, ak nemáte, tak do zmesového odpadu. Netrieďte do papiera.
2,00€

Bezodpadová hubka modrá

Prateľná hubka na riad z prírodného materiálu v originálnom dizajne. Kompostovateľná.
1,60€

Kefka na čistenie slamky

Kefka môže slúžiť na čistenie nápojovej slamky (kovová, sklenená, bambusová), ale je viacúčelová. Vďaka tvdrším štetinkám a bavlnenej špičke sa s ňou dajú ľahko vyčistiť rôzne úzke priestory - vrchnáky na fľaše či dierkovaný odtok v umývadle. Vyrobená z prírodných materiálov - drôt, bavlna a prírodné štetiny.
1,10€